AktualnoÂci

2020-09-22

OG┼üOSZENIE W SPRAWIE ZASAD PRZYJ─śCIA KLIENTÓW

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w powiecie strzeleckim

Przywrócona zostaje w siedzibie tutejszego Inspektoratu obs┼éuga interesanta. Osobiste za┼éatwianie spraw b─Ödzie mo┼╝liwe przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.

I. TYMCZASOWE ZASADY PRZYJ─ś─ć W URZ─śDZIE

PROCEDURY PRZYCHODZENIA/WYCHODZENIA DO BUDYNKU ORAZ OBSŁUGI PETENTA

Przed wej┼Ťciem do siedziby Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Strzelcach Opolskich

* pami─Ötaj zdezynfekuj r─Öce po wej┼Ťciu i wyj┼Ťciu z budynku;

Dozownik z p┼éynem znajduje si─Ö w holu budynku PUP bezpo┼Ťrednio przy wej┼Ťciu, oraz w holu na II pi─Ötrze przed wej┼Ťciem do pomieszczenia Inspektoratu;

* z uwagi na wspó┼édzielenie przestrzeni korytarzy oraz klatek schodowych z pozosta┼éymi instytucjami w budynku nale┼╝y bezwgl─Ödnie przestrzega─ç wymogów sanitarnych;

* ka┼╝da osoba wchodz─ůca do bydynku zobowi─ůzana jest zachowa─ç dystans spo┼éeczny zarówno w odniesieniu do pracowników urz─Ödu jak innych przebywaj─ůcych osób w budynku wynosz─ůcy min. 2 m. oraz zakrywania ust i nosa za pomoc─ů maseczki cz─Ö┼Ťci odzie┼╝y lub przy┼ébicy;

* ZADANIA Z ZAKRESU NADZORU BUDOWLANEGO B─śD─ä

REALIZOWANE POPRZEZ BEZPO┼ÜREDNI─ä OBS┼üUG─ś PETENTA

PRZY STANOWISKU ZLOKALIZOWNYM

W BUDYNKU POWIATOWEGO URZ─śDU PRACY

NA - II PI─śTRZE - W HOLU -

PRZED WEJŚCIEM DO POMIESZCZEŃ PINB;

* pracownik ob┼éuguj─ůcy petenta obowi─ůzany jest do zakrycia ust i nosa za pomoc─ů maseczki lub ochrony twarzy za pomoc─ů przy┼ébicy oraz posiadanie rekawiczek ochronnych.

* zalecamy wcze┼Ťniejsze umówienie si─Ö na za┼éatwienie sprawy w urz─Ödzie.

W DALSZYM CI─äGU UMO┼╗LIWIAMY Z┼üO┼╗ENIE DOKUMENTÓW POPRZEZ WRZUTNI─ś/SKRZYNI─ś PODAWCZ─ä.

Skrzynia podawcza znajduje si─Ö przed wej┼Ťciem do budynku/w sytuacji niekorzystnych warunków atmosferycznych z ty┼éu pod zadaszeniem/.

Ponadto informujemy, ┼╝e wszelkie o┼Ťwiadczenia sk┼éadane przy:
  1. Zawiadomieniach o terminie rozpocz─Öcia robót
  2. Zawiadomieniach o zako┼äczeniu budowy
  3. Wnioskach o pozwolenie na u┼╝ytkowanie
winny by─ç z┼éo┼╝one w formie papierowej z oryginalnymi podpisami sk┼éadaj─ůcego o┼Ťwiadczenie.

II. INFORMACJE OGÓLNE

1. Pracownicy Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Strzelcach Op.
w poniedzia┼éki pracuj─ů w godzinach: 8.00 - 16.00

od wtorku do pi─ůtku 7.30 – 15.30

2. Informacje teleadresowe do kontaktu

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Strzelcach Opolskich

ul. Gogolińska 2a, 47-100 Strzelce Opolskie

Tel. (77) 462 11 96, Fax (77) 462 11 97,

e-mail: pinb@pinb.powiatstrzelecki.pl

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA ePUAP: /pinbstrzelce/skrytka

3. Op┼éaty za wszelkie czynno┼Ťci urz─Ödowe wykonywane przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Strzelcach Opolskich winny by─ç wnoszone na rachunek bankowy lub w kasie Urz─Ödu Miejskiego

nr konta Urz─Ödu Miasta i Gminy Strzelce Opolskie

Bank Spó┼édzielczy Le┼Ťnica O/Strzelce Op.

98 8907 1089 2002 0090 6878 0001

Procedury te b─Öd─ů obowi─ůzywa┼éy do odwo┼éania, a po ich zmianie b─Ödzie zamieszczona stosowna informacja.

WA┼╗NE!

• umo┼╝liwiamy wizyt─Ö w Urz─Ödzie tylko osobom zdrowym, bez jakichkolwiek objawów choroby, w tym szczególnie bez: kaszlu, gor─ůczki, kataru, bólu mi─Ö┼Ťni, duszno┼Ťci,

• nie przyjmiemy na spotkanie w Urz─Ödzie osoby, która przebywa na co dzie┼ä z innymi osobami podlegaj─ůcymi kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych, b─ůd┼║ w dniach poprzedzaj─ůcych wizyt─Ö w Urz─Ödzie mia┼éa kontakt z osob─ů zara┼╝on─ů wirusem SARS-CoV-2 – w takim przypadku prosimy wy┼é─ůcznie o kontakt telefoniczny.

wprowadzil:
Strona g│ˇwna